LDN (nisko dawkowany naltrekson) w chorobie Crohna i autyzmie

Już kilka lat temu czytałam o nisko dawkowanym naltreksonie w chorobach jelit oraz innych chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Kilka osób z forum jelitowego stosuje ten specyfik (zwykle na własną rękę) – z większym lub mniejszym  powodzeniem. Zastanawiałam się nawet nas stosowaniem LDN u Marcina (zwłaszcza w najcięższym, 2012 roku), ale nie odważyłam się. Kilka dni temu natknęłam się na artykuł o stosowaniu niskich dawek naltreksonu w autyzmie. Potem trafiłam na forum rodziców dzieci autystycznych, którzy opisywali swoje doświadczenia z tym lekiem. I tak zaczęłam czytać, czytać i czytać… Kiedyś czytałam, że nie można przyjmować jednocześnie leków immunosupresyjnych (Marcin bierze Mercaptopurynę) i LDN. Teraz dotarłam do informacji od ludzi, którzy przyjmują je jednocześnie (jeden już ponad 2 lata) i mają dobre efekty – m.in. pełną remisję.

Temat jest bardzo ciekawy.Oto jedna ze stron z informacjami o LDN:            http://www.monitor-polski.pl/cudowny-lek-naltrekson-adepend/

Może ktoś z czytających ma jakieś ciekawe informacje, albo może stosował/stosuje LDN i podzieli się wiedzą oraz doświadczeniami?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s